wtorek, 29 września 2015

18-ste urodziny babci ;)


18 września babcia obchodziła swoje pełne 18 urodziny ;)
Muszę tak pisać, bo jak powszechnie wiadomo kobiecy wiek pozostaje zawsze wielką tajemnicą :) Impreza odbyła się w pięknym i bardzo klimatycznym miejscu. Zaproszeni goście, w zawrotnej liczbie ok 30, stawili się punktualnie, ściskając w ręku całą masę prezentów :) Było wielkie sto lat, życzenia, całusy i łzy radości oczywiście. Babcia miała taki błysk w oku- taki radosny i piękny. Jedzonko było wyśmienite, tort zrobił furorę a prezenty wywołały wielki uśmiech na babcinej buzi. Ja- jako najmłodszy w rodzinie- nie pozwalałem nawet na chwilę zapomnieć o swojej obecności. Zorganizowaliśmy dyżury dotrzymywania mi towarzystwa- a raczej wiecznego biegania za mną i pilnowania abym gdzieś nie wpadł. I tak praktycznie każdy z gości miał zaszczyt cichej i uspokajającej kontemplacji w moim towarzystwie :) Kiedy zmyłem się z tatusiem do domku, dorośli szaleli w najlepsze. Były konkursy i zabawy, a babcia okazała się nieźle wygimnastykowaną młodą osobą :)
Także babciu- po raz kolejny życzę Ci wszystkiego co najlepsze!

Niech te 50 lat pozostanie wspomnieniem, niech te dobre chwile na zawsze wyryją w sercu swoją obecność, a wszystkie złe odejdą w niepamięć.
Niech album ten oznacza nowy etap, inną drogę, nową- lepszą przyszłość.
Niech znajdą się w nim wszystkie cudowne chwile, które jeszcze przed Tobą.
Czas zacząć żyć takim życiem o jakim zawsze marzyłaś! Zasługujesz na nie bardziej niż ktokolwiek na świecie!
Bo w życiu trzeba czasami zaryzykować idąc w kierunku swoich marzeń...
Czasami trzeba przewrócić je do góry nogami, zawalczyć o siebie, postawić wszystko na jedną kartę!
Ty już wygrałaś, dlatego teraz pozostało Ci tylko jak najlepiej wykorzystać swoją wygraną!
Żyj tak, jakby jutra nie było! Tańcz w deszczu! Biegaj na boso po trawie! Śpiewaj kiedy tylko masz na to ochotę! Pokarz innym, że jesteś najszczęśliwszą osobą na świecie!
A My będziemy na Ciebie patrzeć I wspierać Cię w każdej chwili. Bo Twoje szczęście jest naszym szczęściem. Gdy Ty się śmiejesz- śmiejemy się I My. Kiedy tańczysz- My klaszczemy.
Byliśmy, jesteśmy I zawsze będziemy przy Tobie!

Kochamy Cię I jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Twoje dzieci...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz